Taekwon-do Gromowski Zapisy 2021/2022 – “Poradnik Nowicjusza”

Zapisy na zajęcia do sekcji Taekwondo Gromowski Toruń Chełmża Golub-Dobrzyń Wąbrzeźno

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na nowy sezon 2020/2021. Pierwsze zajęcia są zawsze darmowe i do niczego nie zobowiązują. Już w krótce na na stronie w dziale sekcje oraz FB dostępny będzie zaktualizowany grafik.

Trenujemy w kilku grupach wiekowych* :
Akademia Ruchu 4-7 lat
Sogae Taekwon-do 8-10 lat
Taekwon-do 11-13 lat
Taekwon-do +14 lat

*W zależności od miejsca, szczegóły w zakładce sekcje

Nie jest istotne czy kiedyś miałeś doświadczenie ze sztukami walki czy też nie, podobnie jak twoja kondycja czy predyspozycje. Nawet najbardziej doświadczeni kiedyś zaczynali i wiedzą jakie bywają początki. Nie obawiaj się, przyjdź i sprawdź. Wiemy, że przy rozpoczęciu nowej przygody w szczególności w przypadku osób dorosłych może pojawić się wiele pytań dlatego zachęcamy do kontaktu z instruktorem, który fachowo doradzi czy też pomoże rozwiać wątpliwości.

Nasze zajęcia dostosowane są do wieku i możliwości grupy. Zajęcia dla grup najmłodszych to przede wszystkim nauka przez zabawę, gdzie niekiedy nasza sala potrafi się zmienić w park rozrywki. Niemniej jednak istotne jest dla nas wpajanie prawidłowych postaw społecznych, dbanie o kulturę, moralność oraz nawiązywanie właściwych relacji pomiędzy dziećmi oraz dziećmi a nauczycielem. W Naszych zajęcia dla najmłodszych staramy się podejść do tematu holistycznie zarówno w warstwie fizycznej jak i mentalnej.

Im dalej w las tym więcej Taekwon-do. W kolejnych grupach, zawiłość i różnorodność tematu jest zdecydowanie większa jednak, robimy wszystko aby nie przytłoczyć ilością zagadnień, do każdego staramy się podejść w sposób indywidualny.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi i chce zostać mistrzem dlatego nie tworzymy presji w tym kierunku. Oczywiście kreujemy ku temu, warunki o czym świadczy fakt, że nasi zawodnicy są członkami kadry narodowej i zdobywają medale na zawodach rangi Mistrzostw Świata, jednak Taekwon-do jest przede wszystkim sztuką a nie sportem, dzięki temu każdy odnajdzie w niej coś dla siebie.

Brzmi ciekawie? Sprawdź opinie o nas. Jednak pamiętaj, żeby nie wierzyć we wszystko co piszą ludzie w Internecie dlatego koniecznie przyjdź na pierwsze zajęcia i przekonaj się sam.

Aby zawitać na naszym dojang nie potrzeba wiele:

  1. Zadzwoń czy też napisz lub sprawdź nasz grafik i zajrzyj na salę.
  2. Zabierz ze sobą dowolny strój sportowy, wodę mineralną i trochę energii.
  3. Daj się pochłonąć

Taekwon-do Gromowski to grupa instruktorów działających indywidualnie i tworzących swoje własne struktury w ramach Polskiej Federacj Taekwon-do. Łączy nas jeden mistrz i jak nietrudno się domyśleć – pokrewieństwo.

Damian Gromowski – www.gromowski-taekwondo.pl FB IG Taekwondo Gromowski Toruń
Witold Gromowski – www.witoldgromowski.com FB
Jakub Gromwski – www.witoldgromowski.com FB
Łukasz i Katarzyna Gromowscy – www.tkdgromowscy.pl FB

Oraz pozostali wyszkoleni przez nas trenerzy.

Taekwondo Toruń