Sztuki walki dla dorosłych i młodzieży Toruń

 

Jak wskazuje sama nazwa, taekwondo to sztuka umiejętnego zadawania ciosów pięścią i nogą. To jednak nie wszystko – oprócz bycia techniką samoobrony (radzenia sobie z przeciwnikiem) to też sztuka myślenia, kalkulowania, koncentracji na efektywnym działaniu. W szkole Taekwondo Gromowski organizujemy zajęcia sportowe dla młodzieży oraz dorosłych polegające na systematycznym trenowaniu taekwondo. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Taekwondo – sztuki walki dla dorosłych i dzieci

Posiadamy duże doświadczenie w przekazywaniu praktycznej wiedzy o tej koreańskiej sztuce walki. Nasi instruktorzy to wykwalifikowani trenerzy, którzy wyróżniają się świetnym podejściem do uczniów. Z łatwością wprowadzają uczestników zajęć w kolejne arkana taekwondo.
Od lat prowadzimy zajęcia taekwondo dla dorosłych oraz młodzieży. Polecamy udział w szkoleniach każdemu, kto chce zbudować dobrą formę – zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Wielbiciele rywalizacji mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w ramach ściśle określonych zasad. W naszych grupach trenują medaliści mistrzostw Polski oraz świata. Treningi taekwondo dla dorosłych oraz młodzieży to rozwiązanie dla każdego, kto zainteresowany jest sztukami walki lub poszukuje nowej i ciekawej pasji.

Zapisz się na trening!

Taekwondo dla młodzieży – dlaczego warto?

Dzięki regularnym treningom można wzmocnić kondycję oraz doskonalić koordynację ruchów. Podobnie jak lekcje sztuki walki dla dorosłych, warianty dla młodzieży zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Prócz tego dzięki nim w dzieciach wzrasta pewność siebie. Warto rozwijać tę cechę od najmłodszych lat, podobnie jak opanowanie, uczciwość czy uprzejmość. Treningi taekwondo dla młodzieży oswajają uczestników z technikami sztuki walki, ale przede wszystkim wpajają odpowiednie zasady poprzez starannie przemyślane działania wychowawcze. Udział w lekcjach pozwala na budowanie pozytywnych relacji w grupie oraz naukę konsekwencji swoich działań.
Za sprawą taekwondo dla młodzieży pobudza się koncentrację, ćwiczy umysł oraz zdolności zapamiętywania. Dzieci poznają również podstawowe techniki samoobrony dopasowane do ich wieku. Wraz z postępami zwiększa się zakres ruchów przyswajanych przez małych uczestników. Taekwondo dla młodzieży sprawia, że rośnie ich świadomość własnego ciała oraz siła.

Taekwondo dla dorosłych początkujących oraz zaawansowanych

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczyć się sztuki walki dla dorosłych. Prowadzimy treningi dla początkujących, przyjmujemy też tych, którzy ćwiczyli już wcześniej, ale z różnych powodów odstawili treningi na dalszy plan. Z naszymi instruktorami powrót do taekwondo dla dorosłych będzie prawdziwą przyjemnością.
Jeśli chodzi o aspekty takie jak cena, to uzależnione od częstotliwości spotkań. Miesięczna opłata za treningi jest niższa przy dwóch (oraz więcej) spotkaniach w tygodniu. Ponadto oferujemy zniżki dla studentów odwiedzających nas dwa lub więcej razy tygodniowo. Korzystne stawki proponujemy także rodzinom. Zapewniamy, że zajęcia sportowe dla dorosłych oraz młodzieży przypadną Wam do gustu.
Gorąco zachęcamy do dołączenia do kursów. Spotkania z instruktorami odbywają się w Toruniu. Nasza siedziba mieści się przy Szosie Chełmińskiej, części kluczowej arterii miasta. Oznacza to, że dojazd nie sprawia uczestnikom najmniejszych trudności.