Pierwszy trening

Chciałbym spróbować, co dalej?

Pierwszy Trening – Taekwondo Gromowski zajęcia dla dzieci i dorosłych

Aby zawitać na naszym dojang nie potrzeba wiele:

  1. Zadzwoń czy też napisz lub sprawdź nasz grafik i zajrzyj na salę.
  2. Zabierz ze sobą dowolny strój sportowy, wodę mineralną i trochę energii.
  3. Daj się pochłonąć

Zapisz się już teraz!

Czy Taekwon-do jest dla mnie?


Nie jest istotne czy kiedyś miałeś doświadczenie ze sztukami walki czy też nie, podobnie jak twoja kondycja czy predyspozycje. Nawet najbardziej doświadczeni kiedyś zaczynali i wiedzą jakie bywają początki. Nie obawiaj się, przyjdź i sprawdź. Wiemy, że przy rozpoczęciu nowej przygody w szczególności w przypadku osób dorosłych może pojawić się wiele pytań dlatego zachęcamy do kontaktu z instruktorem, który fachowo doradzi czy też pomoże rozwiać wątpliwości.

Taekwon-do dla dzieci i dorosłych


Nasze zajęcia dostosowane są do wieku i możliwości grupy. Zajęcia dla grup najmłodszych to przede wszystkim nauka przez zabawę, gdzie niekiedy nasza sala potrafi się zmienić w park rozrywki. Niemniej jednak istotne jest dla nas wpajanie prawidłowych postaw społecznych, dbanie o kulturę, moralność oraz nawiązywanie właściwych relacji pomiędzy dziećmi oraz dziećmi a nauczycielem. W Naszych zajęcia dla najmłodszych staramy się podejść do tematu holistycznie zarówno w warstwie fizycznej jak i mentalnej. Im dalej w las tym więcej Taekwon-do. W kolejnych grupach, zawiłość i różnorodność tematu jest zdecydowanie większa jednak, robimy wszystko aby nie przytłoczyć ilością zagadnień, do każdego staramy się podejść w sposób indywidualny.

Taekwon-do – pasja, sztuka czy sport

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi i chce zostać mistrzem dlatego nie tworzymy presji w tym kierunku. Oczywiście kreujemy ku temu, warunki o czym świadczy fakt, że nasi zawodnicy są członkami kadry narodowej i zdobywają medale na zawodach rangi Mistrzostw Świata, jednak Taekwon-do jest przede wszystkim sztuką a nie sportem, dzięki temu każdy odnajdzie w niej coś dla siebie. “Życie sportowca jest krótkie natomiast sztuka jest wieczna. Ciekawie? Sprawdź opinie o nas. Jednak pamiętaj, żeby nie wierzyć we wszystko co piszą ludzie w Internecie dlatego koniecznie przyjdź na pierwsze zajęcia i przekonaj się sam.